Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Co děláme

Green marketing poskytuje tradiční i guerillové marketingové metody a nástroje podnikatelům v oboru bioproduktů a přírodních produktů. Pomáháme společnostem vytvářet a dosahovat cílů v oblasti společenské odpovědnosti a vytváříme a realizujeme pro ně strategie v oblasti zeleného marketingu.

Green marketing koordinuje síť odborníků s hlubokými znalostmi o tom, jak komunikovat trvalou udržitelnost - a inspirovat vaše zákazníky. Naše schopnosti zahrnují public relations, pořádání událostí, budování značek, grafický design, internetový marketing, poradenství v oblasti zeleného marketingu, vzdělávání podnikatelů i jejich zaměstnanců, a tržní průzkumy. To je udržitelný, zelený, Green marketing.

Aktuality